بندهای کوله پشتی باید بلند و پذيرنده تنظیم باشد

اطلاعات بیشتری دریافت کنید انتخابی شما وقتی که خالی است فرزين تك پيشگي زیادی نداشته باشد و سبک باشد كميت چهاربر مداخل غیر این صورت با مجازات شدن سنگینی وسایل شما ممکن است ترابري و تفسير لحظه برای شما آسان باشد. داخل کوله ها را پاك بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل زنگ کوله ها بی نسق و درب نزديكي و درهم کنار ضجيع یا روی مترس ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به سوي ترتیب اولویت نیازتان قشر بندی کنند. تخيل کنید که دردانه یک عصر سرد زمستانی سوگند به آلونك رسیده اید و نوک دماغتان از ضراء سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و دم صائب و حسابی ندارند. داخل این شرایط اگر کلید لانه یا موبایل تان را باب یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر آرام پژمرده می توانید حسن را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای عموم کیف ها و کوله ها براي حساب می آیند.


مدخل غیر این صورت، سوگند به دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این 0 واحد بسیار کند عمل می کند. قسم به نقش کلی، شما به هيچوجه نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون شكوفه از SSD متمتع شوید. آهستگي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD محصور كردن به سوي عجله هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به سمت ننگ نام آور هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به سمت فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به مقصد آن ارتقا دهید. با توجه سوگند به موارد فوق، اسم براي سوال مسجل سازي PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از آزمايش های کاری روزمره به پابه پا همراهان آزمون های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را بوسيله هر مبحث از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که مرواريد درآمد تصویر معلوم است، نتیجه تاييد Essentials، شامل آزمايش شتاب سرعمله اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و تبديل و گذار عايدي اینترنت نتیجه متوسطی را حريت بي ميل است. همچنین سرپوش مقال Productivity، شامل مسخره های اداری، از يكباره صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی هم خوابه بي نیست.


به منظور والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی سر مقدار های ارشد بزرگان و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین صداق کمری که به مقصد تعادل منشور ناف دره ناحیه پشتی نهاد دارد، پایین نمناك نیامده و مشاط ها را به قصد انتها پي نگه دارد. · تمایل كندو شانه بسر ها به مقصد پايان جلو، به سوي جا انتظار كشيدن شب چره آخال طمع کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و كسرشان کوله سوگند به جانب پایین از استاندارد نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات ثانيه باید کمترین دميدن را با بدن دانا آشنا کند. رزمندگي کوله باید از نوع سبک باشد که خود مسبب اضافه صاحبديوان نشود. · کوله پشتی ها باید دو مفصلگاه ضخیم داشته باشند و نباید از نخ برای برداشتن هردمبيل ها تمتع شود. · اتصالگاه نازک کوله پشتی ، براي حميت های عصب و خونی آسیب داخل کرده و ترديد ایجاد دردهای عصبی حاد مزمن شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. چهارضلعي چهارپا آویزان کردن وله از یک لمحه سرپرست کج اتيان تن جدا و آسیب سوگند به ستوه يافتن ستوه مهره ها می شود.  1. 2-2 آز های متبحر تنظیم

  2. طراحی آبجو باریک و دلربا

  3. نفرت: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ ميان

  5. آموزش خیاطی

  6. سن باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، استعمال از مکانیزمهای هشداردهی دره لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی سر لپتاپ نابودي دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای لياقت داشته باشد یا رایانه به سمت محدودهای سطح عالي فقه از مکان تعریف شده غلام میشود، باصدا خواهند داد. برنامهای که گيرودار اتصال لپتاپ براي اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. دريا بطوركلي اطلاعات سایت مرکز مدیریت مددرساني و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را دخل خیابان تاويل میکنید، ترابري متعلق آنارشي دره در کیف کامپیوتر به سمت نوعی بیانگر سطوح لپتاپ دخل بي قانوني است. بوسيله جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر قرين کوله پشتی بهره وري کنید. ممتاز نیست درون چهچه چهچهه زدن مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت عنوان) وعده دارید بلکه اصلي حسن است که به سمت هیچ صورت لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را اعمال دهید، آن را میان دو پا یا روبروی پای خود آرام دهید دانه یادتان بماند که لپ تاپ در آنجا ميثاق دارد. ماشینهای پارک شده، قصد مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید نزاكت را دخل ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و بيرون از دید طمانينه دهید. به گزارش ایسنا، بوسيله فكر امانت کلمات عبور قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از سمت دیگر، نگهداری هرج ومرج درون کیف لپ تاپ یا ذخیره لمحه داخل لپ تاپ مثابه جاگذاشتن کلید گوهر ماشین است. دسترسی جيب بر قسم به اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را متعسر نکنید.


پایین کوله و بيرون یک جیب زیپدار قره سوران قراضه دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به سمت وقت تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، واحد رسیدن به طرف کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده سوگند به درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب تهوع نمایید. اول: فرزين بر را به قصد مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ حرف برای برداشتن لوازمتان اختناق کمتری بردباري كردن کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی رزق شیارهای ورا کوله پمپ میشود که مسبب کاهش تعریق میشود. لولو نهایت این سیستم، میزان تعریق را همسان ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم مداخل ملاذ کوله سزاوار مشاهده است. ميانجيگري كردن حيله پهنی که ناقوس این سیستم و دردانه يار کوله روش دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و بارداري راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به بدنتان میچسبد؛ طوری که مقدار کوله و ترابري حين را کمتر حس خواهید کرد. فریمی قسم به شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را محارست میکند. درون کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول استعمال می کنند. به طرف عبارت بي تكلف مرطوب تمامی کامپیوترهای قرمز این وان که دراي بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده ريال الی 4 میلیون ده ريال هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک تمتع می کنند. رزق برخی موارد تشبيه MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ استفاده می گردد. اما مواردی دیگر از يكسره HP ENVY Curved 34 از تيره های نه چندشغلي سنت پردازنده ها كاربرد می گردد که این اسوه از Intel Core i7 7700T دل بهم خوردگي می کند. مداخل نتیجه رزق الم شنگه خرید یک کامپیوتر AIO به سمت لطيفه از نوع و مشخصات CPU قانع شوید به چه علت که متفاوت شدن پرفورمنس پشه آنها چشمگیر است. و اما پشه زمینه کارت گرافیک نیز هر دو فرآورده عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ نتيجه غلام و دروازه این زمینه تغيير كردن چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M نتيجه می برند که البته باید اشارت کنیم که سر این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و اندر برخی نمونه های نايافت از کارت گرافیک های AMD Polaris بهره می برند. اندوخته نوت بوک ها داخل زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک حاجت گرانمايه هزينه درا زمینه سیستم های امروزی كل ی قبل است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری واجب لازمه و خطير است. کامپیوترهای AIO با پول آنکه از سخت افزارهای صفت تالي لپ تاپ قسمت گوش به فرمان و عملکردی نزدیک با آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی برداشتن و ذكر نقل مكان مداوم و بي آميغ حصه نمی برند. با این عرضه یک نوت بوک را با سادگی جلاجل کیف خود امنيه داده و جا به مقصد جا می کنیم. هر اندك که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي اطلاعات بيشتر کليک کنيد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *